7 kwietnia 2021 08:17

Kalisz – nowe miasto w mobiParking

article image

Od kwietnia 2021 r. kierowcy w Kaliszu mogą dokonywać opłat za parkowanie w płatnej strefie, korzystając z aplikacji SkyCash. Dzięki wprowadzonej w mieście usłudze mobiParking mogą szybko, bezpiecznie i bez konieczności poszukiwania parkometru rozliczyć się za postój na parkingu. Płatność przez aplikację jest obecnie zalecana przez większość miast, ze względu na brak kontaktu z urządzeniem, z którego korzysta wiele osób.

Korzystając z aplikacji SkyCash można dokonać opłat na kilka sposobów: 

  • parkowanie na czas - jeżeli wiemy, że w danym miejscu spędzimy, np. 1 godzinę; 

  • parkowanie za określoną kwotę - kiedy chcemy zapłacić za postój nie więcej niż wyznaczony przez nas próg;

  • za pomocą funkcji START-STOP - daje możliwość zapłacenia za dokładnie taki czas, jaki został spędzony na miejscu parkingowym, to kierowca decyduje, kiedy włącza i wyłącza naliczanie. 

Dzięki SkyCash, klienci mają pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chcą przeznaczyć na parkowanie. Korzystając z aplikacji kierowcy mają możliwość dokonania opłat bezpośrednio w niej, nie muszą już poszukiwać parkomatu. Usługa mobiParking pozwala przedłużyć lub zakończyć postój w dogodnym momencie.

 

Więcej korzyści z aplikacją SkyCash w Kaliszu 

Aplikacja SkyCash to nie tylko płatności za bilety parkingowe. Mieszkańcy Kalisza mogą również zakupić bilety Kolei Wielkopolskich oraz Intercity i wybrać się w dłuższą podróż. Wystarczy określić datę wyjazdu, a następnie zdefiniować parametry, tj. liczbę biletów, rodzaj zniżki czy klasę wagonu, a na koniec wybierać metodę płatności i zatwierdzić transakcję. Bilet zostaje automatycznie zapisany w zakładce „Kontrola”, a okazać go konduktorowi można nawet bez późniejszego dostępu do Internetu.

SkyCash w Kaliszu to szybkie i bezpieczne płatnościami za bilety parkingowe i podróże pociągami.