10 stycznia 2020 09:42

Do 10 zł zwrotu za przejazd A1

article image

Od kiedy SkyCash uruchomił nową usługę Autostrady, podróżowanie samochodem stało się jeszcze wygodniejsze i szybsze. Teraz dzięki kolejnej promocji z Masterpass, przejazdy AmberOne Autostradą A1 będą dodatkowo tańsze dla wszystkich posiadaczy kart Mastercard. 

10 stycznia startuje promocja dla wszystkich użytkowników aplikacji SkyCash, którzy aktywują usługę Autostrady i skorzystają z przejazdu w systemie AmberGO na płatnym odcinku AmberOne Autostrady A1. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy mieć aktywny portfel Masterpass i do płatności wskazać wybraną kartę Mastercard lub Maestro.

Kiedy działa promocja?

Promocja trwa od 10 stycznia do 10 lutego 2020 r.

Jak działa promocja?

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Maksymalny zwrot wynosi 10 zł, co oznacza, że jeśli wartość transkacji przekroczy kwotę 10 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 10 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 10 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy, niż wartość transakcji). 

Z promocji skorzystać można tylko jeden raz.

Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 14 dni.

Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass.

Gdzie znajdę Regulamin promocji?

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy. 

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na ekranie głównym aplikacji kliknij w "Twoje karty płatnicze".

Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.