23 lipca 2020 12:32

Darmowe przejazdy autostradą A4 Katowice – Kraków

article image

Przejazd płatnym odcinkiem autostrady A4 ze SkyCash może być nie tylko wygodniejszy i szybszy, ale też tańszy! 24 lipca startujemy z promocją, w ramach której zwrócimy Ci pieniądze za co 10. przejazd autostradą A4. Wszystkie opłacone przez SkyCash przejazdy pojazdami osobowymi zostaną zliczone, a zwrot otrzymasz na kartę, którą został opłacony pierwszy, jedenasty i dwudziesty pierwszy przejazd. 

 

Promocja obejmuje wszystkich użytkowników, którzy od 24 lipca 2020 r. aktywują usługę  Autostrady dla A4 w aplikacji SkyCash Na użytkowników SkyCash czekają też niższe stawki opłat za przejazd autostradą. Wybierając bowiem płatność automatyczną SkyCash, kierowcy zapłacą na każdym z dwóch placów poboru o 3 zł mniej poruszając się pojazdem 1, 2 i 3 kategorii pojazdu, a w przypadku pojazdów kategorii 4 i 5 to aż 5 zł różnicy. Stawki te obowiązują do 30 września 2020 r.

 

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w promocji, zacznij od aktywacji usługi Autostrady. Zajmie Ci to tylko chwilę!

Na ekranie głównym aplikacji wybierz kafelek Autostrady. Dodaj pojazd, którym chcesz poruszać się po wybranej autostradzie – możesz aktywować pojazd, który jest już dodany w usłudze mobiParking lub wprowadzić dane innego auta. W tym miejscu, wystarczy, że podasz  takie dane, jak numer rejestracyjny i kategoria pojazdu, a następnie  wybierzesz  źródło płatności. Usługa zostanie aktywowana po zaakceptowaniu regulaminu, o czym zostaniesz poinformowany mailowo. Aby aktywować promocję „Co 10. przejazd gratis” kliknij w baner na ekranie głównym aplikacji. 

 

Jak to działa?

Od tego momentu, wszystko dzieje się automatycznie. Przejeżdżając przez autostradę, nie musisz nawet mieć przy sobie telefonu. Jedyne o czym musisz pamiętać, to wjazd do specjalnych bramek przeznaczonych wyłącznie dla płatności automatycznych, czyli za pomocą systemu videotollingu. Dedykowane bramki na autostradzie A4 Katowice – Kraków oznaczone są symbolem kamery na żółtym tle. Po podjechaniu do bramek, system rozpozna numer rejestracyjny Twojego pojazdu i podniesie szlaban umożliwiając przejazd. Płatność za odcinek autostrady zostanie naliczona automatycznie w aplikacji SkyCash i pobrana ze wskazanej przez Ciebie karty. 

 

Aby skorzystać z promocji, usługa powinna być aktywna tylko w aplikacji SkyCash. Upewnij się, że nie korzystasz z innych aplikacji do automatycznej płatności za przejazdy płatnymi odcinkami autostrad.

 

Kiedy obowiązuje promocja?

Promocja obowiązuje od 24 lipca do 30 września 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. 

 

Gdzie znajduje się regulamin?

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy.