19 października 2020 09:50

Bilety kolejowe Leo Express w aplikacji SkyCash

article image

Od dziś w aplikacji SkyCash kupisz bilet na przejazdy kolejowe Leo Express! Jest to już 11. przewoźnik kolejowy, ale pierwszy zagraniczny, którego oferta dostępna jest w SkyCash. Wśród dostępnych tras znajdują się m.in. połączenia z Krakowa i Wrocławia do Pragi.

 

Bilety Leo Express w SkyCash można znaleźć i kupić wyszukując konkretne połączenie z poziomu funkcji „Zaplanuj podróż”, która znajduje się w dolnym pasku na ekranie głównym aplikacji oraz w kaflu “Koleje”. Po wyszukaniu danej trasy, w szczegółach połączenia zostanie wyświetlona informacja, że jest ono realizowane przez Leo Express. Za bilet przewoźnika zapłacić można w szybki i bezpieczny sposób – korzystając z Portmonetki SkyCash, jak i dodanej w aplikacji ważnej karty płatniczej. Po zakupie, bilet widoczny będzie w zakładce “Moje bilety”.

 

Trasy kolejowe Leo Express dostępne w SkyCash:

  • Praga – Kraków ↔ Kraków – Praga
  • Praga – Lichkov – Wrocław ↔ Wrocław – Lichkov – Praga
  • Praga – Przerów – Ostrawa – Koszyce ↔ Koszyce – Ostrawa – Przerów – Praga
  • Praga / Česká Třebová – Uście nad Orlicą – Letohrad – Mlýnický Dvůr / Hanušovice

 

Warto podkreślić, że kupując bilet Leo Express w SkyCash można skorzystać z ulg, które ustawowo przysługują podróżnym kolejami na terenie Polski. Dodatkowo, do kupionego w aplikacji biletu kolejowego można dokupić bilet na przewóz wózka inwalidzkiego lub dziecięcego.

 

W pociągach Leo Express pasażerowie mogą skorzystać z szeregu udogodnień. Wśród nich są m.in.:

  • darmowe Wi-Fi i gniazdka elektryczne,
  • ciepłe i zimne przekąski,
  • mały stoliczek przy każdym miejscu siedzący,
  • filmy i gry planszowe.

 

Aby móc szybko i bezpiecznie kupić bilet na wybraną trasę, należy zacząć od zainstalowania aplikacji SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie należy zasilić Portmonetkę SkyCash lub podpiąć aktywną kartę płatniczą.

 

Dokładne trasy i godziny odjazdów połączeń Leo Express znajdują się tutaj. Regulamin przewoźnika Leo Express znajduje się tutaj.