2 października 2018 14:42

Dwa nowe miasta w SkyCash: Nowy Sącz i Zielona Góra

article image

Kolejne miasta dołączają do SkyCash! Od początku października udostępniamy pasażerom w Zielonej Górze i Nowym Sączu bilety komunikacji miejskiej. 

 

MZK Zielona Góra w SkyCash

Pasażerowie zielonogórskiego MZK mają do dyspozycji wszystkie bilety jednorazowe i dobowe. Ceny biletów w SkyCash są dokładnie takie same, jak w kiosku czy automacie. Najtańszy bilet normalny kosztuje 3 złote, a najdroższy bilet dobowy - 20 złotych.
Więcej informacji: MZK Zielona Góra

 

MPK Nowy Sącz

W Nowym Sączu pasażerowie korzystający z aplikacji SkyCash znajdą wszystkie bilety jednorazowe, zarówno w taryfie normalnej, ulgowej, jak i ulgowej lokalnej. Ceny, podobnie jak w kioskach i Punktach Obsługi Klienta, zaczynają się od 2 złotych 60 groszy za normalny bilet jednorazowy, po 3 złote 40 groszy za bilet jednorazowy pozamiejski dwustrefowy.
Więcej informacji: MPK Nowy Sącz

 

Bilety komunikacji miejskiej w SkyCash

W SkyCash bilety komunikacji miejskiej i gminnej znajdą pasażerowie ponad 50 miejscowości. Dzięki naszej aplikacji na smartfon z systemem Android lub iOS podróż nie musi zaczynać się od poszukiwania biletomatu czy czynnego kiosku. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj o biletach komunikacji miejskiej w telefonie!