9 lutego 2020 12:39

30% zwrotu za bilety komunikacji miejskiej lub kolei regionalnych

article image

Chcesz, aby 30% wartości biletu kupionego w SkyCash do Ciebie wróciła? Zapłać kartą Visa zarejestrowaną w programie Visa Oferty! Po zakończonej podróży otrzymasz zwrot na Twoje konto.

Ofertą objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych dostępne w aplikacji SkyCash. Pasażerowie mają do dyspozycji pociągi 9 przewoźników (Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Śląskie, POLREGIO, SKM Trójmiasto, Warszawska Kolej Dojazdowa) oraz komunikację miejską w ponad 70 miejscowościach. Jest z czego wybierać i jest gdzie jeździć!

Kiedy działa oferta promocyjna?

Termin obowiązywania oferty jest indywidualny dla każdego użytkownika usługi i zaczytuje się dynamicznie. Aktualną dostępność ofert można sprawdzić po zalogowaniu się na www.visaoferty.pl

Jak działa oferta promocyjna?

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swoją kartę Visa na stronie visaoferty.pl, a następnie za pomocą tej samej karty zakupić bilet w aplikacji SkyCash. Po odbyciu podróży środki w wysokości 30% wartości biletu (jednak nie więcej, niż 5 zł) wrócą na konto pasażera.

Gdzie znajdę Regulamin?

Regulamin Visa Oferty dostępny jest tutaj.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy. 

Regulamin oferty SkyCash w Visa Oferty:

Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności na dowolny bilet komunikacji miejskiej lub kolei regionalnej. Oferta jednorazowa, ważna tylko przy płatności kartą w aplikacji mobilnej SkyCash. Lista operatorów komunikacji miejskiej i kolei regionalnych w Polsce honorujących płatności aplikacją SkyCash znajduje się tutaj: https://www.skycash.com/bilety-komunikacji-miejskiej-w-telefonie/. Maksymalny jednorazowy zwrot pieniędzy wynosi 5 zł. Oferta jest dostępna tylko na terenie Polski. Organizatorem oferty jest SkyCash. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.

--

Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 000 000 użytkowników, którzy mają dostęp do biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, a także mogą płacić za parkowanie w ponad 50 miastach.

Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w Google Play i App Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu m.skycash.com lub w sklepie App Gallery (Huawei)

Visa Oferty to wyjątkowy program, zapewniający szeroki wybór ofert od znanych i lubianych detalistów oraz szybki zwrot części poniesionych wydatków. Użytkownicy Visa Oferty otrzymują oferty zarówno dotyczące sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Zwrot części wydatków następuje bezpośrednio na rachunek karty zarejestrowanej w programie, zwykle do 5 dni od daty dokonania zakupów. Z Visa Oferty można korzystać poprzez stronę internetową www.visaoferty.pl oraz dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows.