1 lutego 2021 14:00

12 nowych parkingów w SkyCash w lutym

article image

Od lutego 2021 roku użytkownicy aplikacji SkyCash mogą opłacić parkowanie w kilkunastu nowych lokalizacjach. Do usługi mobiParking dołączyły dwa parkingi PKP – Warszawa Centralna i Bydgoszcz Główna, sześć parkingów prywatnych w ramach strefy płatnego parkowania w Szczecinie, trzy parkingi prywatne przy Hevelianum w Gdańsku oraz nowy parking prywatnej sieci WEIP we Wrocławiu.

Szybciej do pociągu

Nowe parkingi przy dworcach PKP Warszawa Centralna i PKP Bydgoszcz Główna są doskonałym uzupełnieniem dla oferty biletów kolejowych, również dostępnych w aplikacji SkyCash, pozwalając podróżnym opłacić postój samochodu blisko dworców.

Nowe parkingi w Szczecinie

Miasto Szczecin udostępniło sześć Płatnych Parkingów Niestrzeżonych, które uzupełniają Strefę Płatnego Parkowania w tym mieście. Nowe parkingi to PPN Ogińskiego, PPN Plac Orła Białego, PPN Trasa Zamkowa, PPN Szymanowskiego, PPN Czarnieckiego oraz Strefa Zamieszkania Stare Miasto.

Hevelianum w Gdańsku – parking dla samochodów i autobusów

Hevelianum to miejsce, w którym można spotkać się z nauką i poznać ciekawą historię. Goście mogą opłacić w SkyCash parkowanie na dwóch parkingach dla samochodów osobowych i jednym dla autobusów.

Wrocław

SkyCash obsługuje we Wrocławiu płatności mobilne za parkowanie w strefie płatnego parkowania. Dostępne są też 3 parkingi firmy EuroPark. Teraz dołączył do nich także parking sieci WEIP przy ul. Piłsudzkiego.

SkyCash w usłudze mobiParking udostępnia kilka opcji płatności za parking: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chce przeznaczyć na parkowanie. Możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji, to obok oszczędność czasu i pieniędzy także dodatkowe bezpieczeństwo użytkownika, który nie ma żadnej styczności z parkometrem.

Parkowanie w mobiParking krok po kroku: 

  1. Znajdź dogodne miejsce parkingowe.
  2. Oznacz swoje auto naklejką lub kartką "mobiParking". Naklejkę otrzymasz w SPP, a identyfikator możesz pobrać ze strony www.skycash.com/parkowanie-przez-telefon/. Możesz również zostawić za szybą kartkę z odręcznym napisem “mobiParking”. 
  3. Otwórz aplikację SkyCash i wejdź w kafelek „mobiParking”.
  4. Aplikacja podpowie Ci, w jakim mieście oraz w jakiej strefie parkujesz. Jeśli proponowane miasto i strefa są poprawne - zatwierdź wybór. Pamiętaj, że aby aplikacja podpowiedziała Ci lokalizację, musisz w swoim telefonie mieć włączony GPS. 
  5. Zaznacz metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę), źródło płatności i kliknij przycisk "Rozpocznij parkowanie".