3 czerwca 2020 11:56

Zmiany w Lublinie

article image

Informujemy, iż z dniem 2 czerwca 2020 r. usługa mobiParking w Lublinie, została wyłączona przez naszego kontrahenta obsługującego Strefę Płatnego Parkowania na terenie miasta. Prowadzimy rozmowy z reprezentacją miasta Lublin w zakresie wznowienia możliwości wnoszenia opłat za parkowanie za pomocą naszych aplikacji (SkyCash oraz dedykowanej wyłącznie dla usługi parkowania - mobiParking), dlatego zwracamy się do naszych użytkowników z prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość. Jednocześnie przepraszamy za niedogodności związane z wyłączeniem usługi świadczonej przez SkyCash dla Lublina.

Przypominamy również, że SkyCash poza możliwością wnoszenia opłat za parkowanie, oferuje również szereg innych rozwiązań, które bardzo ułatwiają codzienne życie oszczędzając czas naszych użytkowników, a także podnosząc ich bezpieczeństwo w obecnych czasach. 

W Lublinie SkyCash oferuje możliwość skorzystania z zakupu biletów komunikacją miejską, biletów na seanse w Multikinie, biletów przewoźników kolejowych takich jak POLREGIO czy PKP Intercity oraz przedstawia szeroki wachlarz innych usług związanych z transportem, rozrywką czy ubezpieczeniami.

Zachęcamy do pozostania z nami.