29 listopada 2019 16:52

Promocja SkyCash i Masterpass na bilety komunikacji miejskiej

article image

Grudzień zawsze jest miesiącem pełnym spotkań z przyjaciółmi i rodziną, pełnym zakupów w poszukaniu preznetów lub kreacji na przywitanie nowego roku. To wymaga nie tylko częstego przemieszczania się po mieście i dobrego planowania czasu, ale też budżetu. Lubimy robić dla naszych użytkowników miłe niespodzianki, dlatego 2 grudnia startujemy z promocją na bilety komunikacji miejskiej. Za trzeci zakup biletów zwracamy pieniądze.

Z promocji można skorzystać aż 3 razy, dlatego tak naprawdę zwrócimy też kasę za 6. i 9. bilet. Po prostu im więcej jeździ się z nami, tym lepiej.

Kiedy działa promocja?

Promocja trwa od 2 do 31 grudnia 2019 r. 

Jak działa promocja?

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Po dokonaniu trzeciej transakcji (zakup biletów komunikacji miejskiej), zostanie naliczony zwrot. Maksymalny zwrot wynosi 5 zł, co oznacza, że jeśli wartość transkacji przekroczy kwotę 5 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 5 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 5 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy, niż wartość transakcji). 

Z promocji skorzystać można trzy razy, czyli zwrot zostanie naliczony po 3., 6. oraz 9. transakcji.

Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 7 dni.

Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass.

Gdzie znajdę Regulamin promocji?

Regulamin Promocji dla biletów komunikacji miejskiej jest tutaj.

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy. 

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na erkanie głównym aplikacji kliknij w "Twoje karty płatnicze".

Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.