Ten artykuł jest związany z dostosowaniem SkyCash do nowych wymogów ustawy AML. Przeczytaj więcej na ten temat.

 

Jak zweryfikować konto?

Płacenie za pomocą Rachunku SkyCash wymaga uzupełnienia danych, które umożliwią nam zweryfikowanie Twojego konta. Chodzi o:

Imię i nazwisko, numer PESEL, rodzaj i numer dokumentu tożsamości, adres zamieszkania i informację o obywatelstwie podasz w procesie weryfikacji konta. Dane osobowe potwierdzisz robiąc pierwsze zasilenie Rachunku SkyCash za pomocą zwykłego przelewu bankowego. Weryfikacja odbędzie się automatycznie po zaksięgowaniu przelewu, co może zająć do 3 dni roboczych.

Uzupełnij dane i rozpocznij weryfikację: aktywacja.skycash.com

Pamiętaj! W formularzu podaj dokładnie takie dane, jakie przyjdą z przelewem. Imię, nazwisko i adres muszą się zgadzać ze sobą!

 

Bezpieczeństwo Twoich danych

Dane te zbierać będziemy tylko i wyłącznie na potrzeby organów wymienionych w Ustawie. Nie będziemy ich udostępniać ani przetwarzać w innych celach.

 

Jestem nowym użytkownikiem SkyCash. Ile mam czasu na weryfikację?

Jeśli założyłeś swoje konto po 21 grudnia 2018 roku, masz 7 dni na przeprowadzenie weryfikacji konta. Po tym terminie wciąż będzie dla Ciebie dostępna możliwość płacenia za bilety i usługi kartą lub w niektórych przypadkach szybkim przelewem za pośrednictwem serwisów Przelewy24 lub PayU, ale stracisz dostęp do Rachunku płatniczego SkyCash, czyli wirtualnej portmonetki. 

Mam już konto SkyCah. Do kiedy mogę je zweryfikować? 

Nowy Regulamin Rachunku Płatniczego SkyCash, który wymaga weryfikacji konta od użytkowników zarejestrowanych przed 21 grudnia 2018, wchodzi dla nich w życie 25 lutego 2019 roku. Od tego dnia masz 30 dni na weryfikację swojego konta. Upływają one z końcem 27 marca 2019 roku (środa). W celu weryfikacji po tym terminie konieczny będzie kontakt z Biurem Obsługi Klienta SkyCash.

 

Powiązane:
Weryfikacja tożsamości Użytkownika w celu wypłacania środków w bankomacie.

Co się stanie, jeśli nie zweryfikuję konta?

Dlaczego moja weryfikacja się nie powiodła i co mam teraz zrobić?