Moja weryfikacja się nie powiodła | Skycash

Dlaczego moja weryfikacja się nie powiodła?

Weryfikacja jest odrzucana najczęściej z dwóch powodów:

  1. Dane osobowe podane w formularzu nie zgadzają się z danymi, które przychodzą na przelewie (np. błąd w imieniu, przelew z rachunku innej osoby).
  2. Dane adresowe podane w formularzu są inne niż te, które przychodzą na przelewie (literówka, inny format zapisu, zupełnie inny adres).

Incydentalnie zdarzają się przypadki, w których przyczyna jest inna od wymienionych powyżej. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Skąd wiem, że moja weryfikacja została odrzucona?

Zawsze wysyłamy wiadomość email z informacją o niepowodzeniu weryfikacji. Pamiętaj, aby sprawdzić na wszelki wypadek różne foldery, takie jak spam, powiadomienia itp.

Co teraz zrobić?

Jeśli w Twojej skrzynce znalazł się nasz email z informacją o odrzuconej weryfikacji, wróć do panelu weryfikacyjnego, wypełnij go od początku i zrób przelew na wskazany rachunek. Pamiętaj, że po 7 dniach usuwamy przesłane nam dane, więc postaraj się zrobić przelew weryfikacyjny jak najszybciej!

Jeśli uważasz, że w wysłanym formularzu znalazł się błąd, użyj opcji resetu formularza. Dane zostaną wymazane i będzie można wpisać je od początku.

Powiązane

Jak zostać użytkownikiem zweryfikowanym?

Jak zostac użytkownikiem zaufanym?