19 grudnia 2019 00:48

PKP IC i Polregio ze zwrotem pieniędzy za bilet

article image

Święta to nie tylko spokojny czas przy choince, czy wspólnym stole, ale przede wszystkim czas podróży. Podróże do rodziców, teściów, do przyjaciół, do dzieci. Pociąg to najłatwiejsza i najbardziej dostępna forma transportu. Dlatego postanowiliśmy zrobić jeszcze jeden prezent dla naszych użytkowników i już w piątek 20 grudnia uruchamiamy promocję na przejazdy PKP Intercity oraz Polegio.

Za pierwszy, w okresie promocji, zakup dowolnej liczby biletów na przejazd pociągami PKP Intercity lub Polregio zwracamy pieniądze! Jedyny warunek to posiadanie karty MasterCard lub Maestro w aktywny portfelu Masterpass. Portfel można aktywować w kilka chwil, w każdym momencie. 

Jeśli nie wyjazd na święta, to może sylwestrowa podróż? Niezależnie od tego gdzie się wybierasz, pieniądze wracają na Twoją kartę!

Kiedy działa promocja?

Promocja trwa od 20 grudnia 2019 r  do 7 stycznia 2020 r.

Jak działa promocja?

Warunkiem skorzystania z promocji jest wybór portfela Masterpass jako metody płatności. Po dokonaniu pierwszej transakcji (zakup biletu na pociąg wybranego przewoźnika, zostanie naliczony zwrot. Maksymalny zwrot wynosi 25 zł, co oznacza, że jeśli wartość transkacji przekroczy kwotę 25 zł, zwrot jaki trafi do użytkownika będzie równy 25 zł. Jeżeli wartość transakcji będzie niższa niż 25 zł, użytkownik otrzyma odpowiednio niższy zwrot (nie większy, niż wartość transakcji). 

Z promocji skorzystać można tylko jeden raz.

Zwrot pojawi się na koncie użytkownika w ciągu 14 dni.

Promocja przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Mastercard i Maestro, zarejestrowanych w portfelu Masterpass.

Gdzie znajdę Regulamin promocji?

Wszystkie regulaminy promocji dostępne są na stronie głównej w zakładce Regulaminy. 

Jak aktywować portfel Masterpass?

Na erkanie głównym aplikacji kliknij w "Twoje karty płatnicze".

Jeśli posiadasz już portfel Masterpass, będziesz mógł go podłączć do SkyCash podając numer dowolnej karty z portfela.

Jeśli nie posiadasz jeszcze portfela Masterpass, wystarczy, że dodasz dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Są to wymagania nałożone przez PSD2. Musimy wiedzieć, że jesteś właścicielem karty.

*Pamiętaj, że do portfela masterpass możesz dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.