Koleje Wielkopolskie w SkyCash | Skycash

Koleje Wielkopolskie

Koleje Wielkopolskie (PLKW) to przewoźnik kolejowy powołany przez samorząd województwa wielkopolskiego. Świadczy przewozy na terenie Wielkopolski. Stacje końcowe Kolei Wielkopolskich to Zbąszynek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Leszno, Krotoszyn, Kępno, Ostrów Wielkopolski, Jarocin, Kutno, Kłodawa, Konin, Września, Mogilno, Gniezno, Gołańcz, Wągrowiec i oczywiście Poznań.

Poznańska Kolej Metropolitalna

W ramach PKM Koleje Wielkopolskie uruchomiły w czerwcu 2018 roku połączenia ze stacji Poznań Główny do Nowego Tomyśla, Grodziska Wielkopolskiego, Jarocina i Wągrowca. Schemat linii Poznańskiej Kolei Metropolitalnej wygląda następująco:

Koleje Wielkopolskie PKM

Koleje Wielkopolskie: bilety

Blety Kolei Wielkopolskich kupisz w aplikacji SkyCash, dostępnej dla systemów Android i iOS (iPhone). W SkyCash dostępne są bilety w ramach ofert Bilet samorządowy, Regio Karta oraz Karta Wielkopolska.

 

Pobierz aplikację SkyCash na system Android lub iOS (iPhone)

 

Rozkład jazdy i mapa połączeń POLREGIO

W aplikacji SkyCash dostępna jest wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz zawsze aktualny rozkład jazdy pomiędzy interesującymi Cię stacjami. Niezależnie od tego, czy jedziesz z dworca PKP Poznań Główny do Jarocina, czy z Nowego Tomyśla do Gniezna, w SkyCash znajdziesz swój bilet.

Social media Koleje Wielkopolskie

W mediach społecznościowych Koleje Wielkopolskie publikują ogłoszenia o pracy, jak również aktualności związane z ofertą, promocjami i sytuacją na torach. Polecamy śledzic Koleje Wielkopolskie w mediach społecznościowych: