SkyCash partnerem Kongresu Transportu Publicznego | Skycash

27 października 2016 11:44

SkyCash partnerem Kongresu Transportu Publicznego

Kilka dni temu zakończył się V Kongres Transportu Publicznego, organizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu, obejmując jednocześnie funkcję Partnera Płatności Mobilnych.

Kongres Transportu Publicznego to największe wydarzenie branżowe w Polsce, poświęcone szeroko pojmowanemu transportowi zbiorowemu w miastach i regionach. Stanowi doskonałą okazję do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami samorządów, organizatorów transportu zbiorowego w ośrodkach miejskich i regionach, przewoźników oraz firm oferujących rozwiązania dla sektora transportu.

skycash4 skycash5 skycash2 skycash6

Podczas wydarzenia promowaliśmy wygodne płatności mobilne, w tym za przejazdy środkami komunikacji miejskiej. Obecnie SkyCash jest dostępny w 40 polskich miastach, umożliwiając kupowanie biletów w każdym miejscu, przez całą dobę. Coraz częściej pasażerowie mogą używać swoich  telefonów nie tylko do nabywania biletów jednorazowych i czasowych, ale także długookresowych. Spośród miast współpracujących w SkyCash oferują je już m.in. ,Szczecin , Tychy, Opole, Grudziądz i Płock.

Tegoroczna edycja  Kongresu Transportu Publicznego odbyła się 24-25 października 2016 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik.