SKYCASH
O firmie SkyCash

SkyCash Poland S.A. działa od 2009 r. W tym samym roku firma uzyskała od Prezesa Narodowego Banku Polskiego zgodę na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń płatności mobilnych.

Opracowany przez spółkę system SkyCash zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań z dziedziny technologii informatycznych. Na jego rozwój firma otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

SkyCash Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Rondo ONZ 1 (00-124) Warszawa, jest spółką wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315361, posiadającą NIP: 9571005969; REGON: 220677198, o kapitale zakładowym w wysokości 10.820.000,00 zł wpłacony w całości.

Zgodnie z art. 500 § 21 w zw. z art. 516 § 6 Kodeksu spółek handlowych Zarząd Spółki SkyCash Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ogłosił plan połączenia spółek SkyCash oraz mobiParking. Pełna treść planu połączenia jest dostępna w dokumencie: Połączenie_spółek

Zarząd
W skład zarządu wchodzą:

 

Tomasz Krajewski – Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie Skłodowkiej w Lublinie. Od7 lat związany z szeroko pojętą branżą mobilną specjalizuje się w tematyce płatności mobilnych i mobilnej bankowości. Karierę rozpoczynał w sieci sprzedaży dużego operatora telekomunikacyjnego.

W latach 2009-2014 związany z lubelską firmą eLeader – liderem bankowości mobilnej w Polsce gdzie odpowiadał za projekty dla instytucji finansowych takich jak BZ WBK, Raiffaisen Polbank czy MasterCard oraz sklepów internetowych: np: e-PiotriPawel.pl i rebel.pl.

W eLeader był odpowiedzialny zarówno za część biznesową jak i techologiczną projeku „Zakupy Mobilne” dla Banku Zachodniego WBK zrealizowanego wspólnie m.in. ze SkyCash, Piotr i Paweł. Od października 2014 w SkyCash pełni rolę Prezesa Zarządu i odpowiada za rozwój sieci akceptantów SkyCash i kolejne innowacyjne projekty.

 

Piotr Bochenek – Członek Zarządu

Piotr Bochenek, lat 39. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od blisko 10 lat związany z branżą płatności e-commerce oraz m-commerce.

W latach 2006-2010 związany ze spółką Blue Media SA, w której był odpowiedzialny za tworzenie, rozwój i realizację projektów z zakresu systemów płatności Pay-By-Link. Współtworzył systemy do obsługi płatności cyklicznych dla Masowych Wystawców Faktur oraz rozwiązania e-commerce wspólnie z BZ WBK, BPH, Raiffeisen Polbank, BPH, Millennium Bank. Współuczestniczył również przy realizacji rozwiązania Szybkich Przelewów Międzybankowych „BlueCash”.

Ostatnie lata pracy (CEPiU eService Sp. z o.o.) to głównie kierowanie i nadzór nad projektem pierwszych bankowych płatności Mobilnych „BLIK” (wcześniej „IKO”), realizowanego obecnie przez sześć czołowych banków w Polsce. W eService był odpowiedzialny również za rozwój produktów e-commerce oraz bardzo popularnych w Polsce płatności w walucie karty zagranicznego klienta.

Prywatnie pasjonat sportów wodnych oraz instruktor nurkowania.

Od listopada 2015 r. w SkyCash na stanowisku dyrektora – odpowiedzialny za rozwój sprzedaży i marketingu.

 

Przemysław Seliga – Członek Zarządu

Przemysła Seliga jest absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie realizowania projektów informatycznych dla firm, banków i instytucji finansowych.

W ostatnich latach kierował działem analiz i projektów w eService (EVO Payments International), a w Citi Bank International zajmował się standaryzacją procesów w obszarze przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.

Współpracował również z Polskim Standardem Płatności, gdzie był odpowiedzialny m.in. za przygotowanie dokumentacji technicznej, prawnej i operacyjnej powstającego systemu oraz prowadzenie projektów integracji z sieciami akceptacji. Posiada certyfikaty ITIL Service Manager, ITIL Expert, PRINCE 2 Practitioner, CIMP Expert in Data Quality.

Z początkiem lipca 2016 r. dołączył do SkyCash, obejmując stanowisko Chief Technical Officer.

KARIERA
Dołącz do nas
Aktualne oferty pracy

Zatrudniamy najlepszych i dajemy im wielkie szanse

SkyCash to lider płatności i usług mobilnych w Polsce. Obsługujemy blisko milion użytkowników i przetwarzamy setki tysięcy transakcji miesięcznie. Aby sprostać takim wymaganiom stworzyliśmy nowoczesny i wydajny system SkyCash, który rozwijają najlepsi specjaliści z różnych dziedzin. Mamy ambicje stworzyć coś jeszcze większego. Skycash może być dla Ciebie trampoliną z anonimowego pracownika do mobilnego celebryty – spójrz na kariery poprzedników!

 

Odważne/innowacyjne pomysły

Realizowane przez nas projekty rozwiązują realne problemy i przenoszą do świata mobilnego kolejne elementy naszego życia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie i rozwiązania, często jako pierwsi w Polsce. Jeśli nie boisz się wyzwań, jesteś otwarty na nieznane technologie, myślisz nieszablonowo, przeszkody traktujesz jak nierozwiązane zadania, jesteś osobą, której szukamy.

 

Realny wpływ na rozwój

Pracujemy zespołowo, doceniając indywidualne pomysły i inicjatywę. Pracujemy tak, aby 2+2 dawało więcej niż 4…. Dużo więcej. Jeśli potrafisz się zaangażować i jednocześnie wykorzystać wiedzę i zalety członków swojego zespołu, jeśli chcesz wnieść swój wkład w rozwiązywanie problemów naszych użytkowników, będąc otwartym na nową wiedzę, to szukamy właśnie Ciebie.

Inżynier oprogramowania JAVA

Oczekujemy:

 • praktycznej, popartej minimum dwuletnim doświadczeniem, umiejętności w programowaniu w języku JAVA
 • doświadczenia w pracy z systemami bazodanowymi
 • umiejętności pracy w środowisku Linux
 • znajomości środowiska Eclipse
 • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
 • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana:

 • znajomość technologii PYTHON

Oferujemy:

 • pracę w zespole specjalistów przy rozwoju aplikacji
 • czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach
 • możliwość rozwoju kompetencji programisty/architekta
 • atrakcyjny pakiet socjalny

Dołącz do nas, prześlij nam swoje CV na adres: praca@skycash.com.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)”.