SKYCASH
O firmie SkyCash

SkyCash Poland S.A. działa od 2009 r. W tym samym roku firma uzyskała od Prezesa Narodowego Banku Polskiego zgodę na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń płatności mobilnych.

Opracowany przez spółkę system SkyCash zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań z dziedziny technologii informatycznych. Na jego rozwój firma otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

SkyCash Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, pod adresem: Rondo ONZ 1 (00-124) Warszawa, jest spółką wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000315361, posiadającą NIP: 9571005969; REGON: 220677198, o kapitale zakładowym w wysokości 10.820.000,00 zł wpłacony w całości.

Zgodnie z art. 500 § 21 w zw. z art. 516 § 6 Kodeksu spółek handlowych Zarząd Spółki SkyCash Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie ogłosił plan połączenia spółek SkyCash oraz mobiParking. Pełna treść planu połączenia jest dostępna w dokumencie: Połączenie_spółek

Zarząd
W skład zarządu wchodzą:

Tomasz Krajewski – Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie Skłodowkiej w Lublinie. Od 7 lat związany z szeroko pojętą branżą mobilną specjalizuje się w tematyce płatności mobilnych i mobilnej bankowości. Karierę rozpoczynał w sieci sprzedaży dużego operatora telekomunikacyjnego.

W latach 2009-2014 związany z lubelską firmą eLeader – liderem bankowości mobilnej w Polsce gdzie odpowiadał za projekty dla instytucji finansowych takich jak BZ WBK, Raiffaisen Polbank czy MasterCard oraz sklepów internetowych: np: e-PiotriPawel.pl i rebel.pl.

W eLeader był odpowiedzialny zarówno za część biznesową jak i technologiczną projektu „Zakupy Mobilne” dla Banku Zachodniego WBK zrealizowanego wspólnie m.in. ze SkyCash, Piotr i Paweł. Od października 2014 r., w SkyCash pełni rolę Prezesa Zarządu i odpowiada za rozwój sieci akceptantów SkyCash i kolejne innowacyjne projekty.

Piotr Bochenek – Członek Zarządu

Piotr Bochenek, Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od blisko 10 lat związany z branżą płatności e-commerce oraz m-commerce.

W latach 2006-2010 związany ze spółką Blue Media SA, w której był odpowiedzialny za tworzenie, rozwój i realizację projektów z zakresu systemów płatności Pay-By-Link. Współtworzył systemy do obsługi płatności cyklicznych dla Masowych Wystawców Faktur oraz rozwiązania e-commerce wspólnie z BZ WBK, BPH, Raiffeisen Polbank, BPH, Millennium Bank. Współuczestniczył również przy realizacji rozwiązania Szybkich Przelewów Międzybankowych „BlueCash”.

Ostatnie lata pracy (CEPiU eService Sp. z o.o.) to głównie kierowanie i nadzór nad projektem pierwszych bankowych płatności Mobilnych „BLIK” (wcześniej „IKO”), realizowanego obecnie przez sześć czołowych banków w Polsce. W eService był odpowiedzialny również za rozwój produktów e-commerce oraz bardzo popularnych w Polsce płatności w walucie karty zagranicznego klienta.

Prywatnie pasjonat sportów wodnych oraz instruktor nurkowania. Od listopada 2015 r. w SkyCash na stanowisku dyrektora – odpowiedzialny za rozwój sprzedaży i marketingu.

Adam Sadowski – Członek Zarządu – szef działu technicznego

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie realizowania projektów i  tworzenia systemów bankowych. Był programistą, a później liderem grupy programistów w firmie Comp. Konsultował wdrożenie systemu FERMAT do zarządzania ryzykiem kredytowym. 

Od 2007 roku związany z Opera TFI, gdzie odpowiada za tworzenie systemów informatycznych wspomagających pracę funduszy inwestycyjnych. Absolwent Politechniki Warszawskiej, na Wydziale Elektroniki, kierunek Informatyka. Członek zarządu SkyCash Poland S.A. od września 2017 roku.

Prywatnie mąż i tata trzech córek.
KARIERA
Dołącz do nas
Aktualne oferty pracy

Zatrudniamy najlepszych i dajemy im wielkie szanse

SkyCash to lider płatności i usług mobilnych w Polsce. Obsługujemy blisko milion użytkowników i przetwarzamy setki tysięcy transakcji miesięcznie. Aby sprostać takim wymaganiom stworzyliśmy nowoczesny i wydajny system SkyCash, który rozwijają najlepsi specjaliści z różnych dziedzin. Mamy ambicje stworzyć coś jeszcze większego. Skycash może być dla Ciebie trampoliną z anonimowego pracownika do mobilnego celebryty – spójrz na kariery poprzedników!

 

Odważne/innowacyjne pomysły

Realizowane przez nas projekty rozwiązują realne problemy i przenoszą do świata mobilnego kolejne elementy naszego życia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie i rozwiązania, często jako pierwsi w Polsce. Jeśli nie boisz się wyzwań, jesteś otwarty na nieznane technologie, myślisz nieszablonowo, przeszkody traktujesz jak nierozwiązane zadania, jesteś osobą, której szukamy.

 

Realny wpływ na rozwój

Pracujemy zespołowo, doceniając indywidualne pomysły i inicjatywę. Pracujemy tak, aby 2+2 dawało więcej niż 4…. Dużo więcej. Jeśli potrafisz się zaangażować i jednocześnie wykorzystać wiedzę i zalety członków swojego zespołu, jeśli chcesz wnieść swój wkład w rozwiązywanie problemów naszych użytkowników, będąc otwartym na nową wiedzę, to szukamy właśnie Ciebie.

Inżynier oprogramowania JAVA

Oczekujemy:

 • praktycznej, popartej minimum dwuletnim doświadczeniem, umiejętności w programowaniu w języku JAVA
 • doświadczenia w pracy z systemami bazodanowymi
 • umiejętności pracy w środowisku Linux
 • znajomości środowiska Eclipse
 • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
 • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana:

 • znajomość technologii PYTHON

Oferujemy:

 • pracę w zespole specjalistów przy rozwoju aplikacji
 • czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach
 • możliwość rozwoju kompetencji programisty/architekta
 • atrakcyjny pakiet socjalny

Dołącz do nas, prześlij nam swoje CV na adres: praca@skycash.com.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)”.