Wprowadzenie
SkyCash jest już w Gorzowie Wielkopolskim!

 

To doskonała wiadomość dla osób korzystających z komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Od teraz bilety na autobus można kupić szybko, sprawnie i wygodnie – wystarczy zainstalować aplikację SkyCash na swoim telefonie! To krok ku nowej jakości podróżowania w Twoim mieście!

Konkurs
Pokaż nam to, co najlepsze w Gorzowie!

SkyCash zagościł w Gorzowie Wlkp. z tej okazji wraz z Portalem Gorzowianin.com przygotowaliśmy specjalny konkurs!

Chcemy poznać Wasze ulubione miejsca w Gorzowie, których nie można pominąć będąc w Waszym mieście.

Dla tych, którzy wymienią 3 interesujące miejsca do których można dojechać komunikacją miejską z zakupionym w naszej aplikacji biletem i ciekawie to uzasadnią, czekają specjalne nagrody.

Cztery najbardziej kreatywne osoby, które przekonają nas dlaczego to właśnie wymienione przez nich miejsca są warte uwagi otrzymają jedną z nagród: powerbank lub doładowanie za 50 zł w SkyCash.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

 

Promocja powitalna
Zainstaluj SkyCash, a otrzymasz 4 zł za darmo

Z okazji uruchomienia usługi mobilnego kupowania biletów przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich, którzy chcą dołączyć do grona zadowolonych użytkowników naszej aplikacji:

To proste – wystarczy zainstalować aplikację na swoim telefonie i zakupić pierwszy bilet o wartości do 4 złotych, bez potrzeby zasilania konta czy podłączania karty płatniczej. Z promocji mogą skorzystać Użytkownicy, którzy nie wykonali jeszcze żadnej transakcji. To doskonały moment, aby przetestować naszą aplikację i przekonać się o jej zaletach.

Pobieram SkyCash

 

Dlaczego SkyCash?
SkyCash - Szybko. Wygodnie. Mobilnie.

Aplikacja SkyCash została stworzona przede wszystkim by ułatwiać życie swoim Użytkownikom. Dzięki niej zapomnisz o staniu w kolejach, szukaniu kiosków i automatów z biletami i odliczaniu drobnych.

Ceny biletów mobilnych nie różnią się niczym od ich papierowej wersji. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe, możesz z niej korzystać 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca.

SkyCash to nie tylko przydatne narzędzie to kupowania biletów – to wszechstronna aplikacja posiadająca wiele cennych funkcji (bilety kolejowe, tanie wypłaty w bankomacie, bilety do kina oraz wiele, wiele innych).

Pobieram SkyCash

Korzystaj ze SkyCash
Dołącz do grona użytkowników SkyCash. Zaproś też swoich znajomych!

Tylko kilka szybkich czynności dzieli Cię od uruchomienia SkyCash na Twoim telefonie. Zainstaluj aplikację by cieszyć się wieloma udogodnieniami jakie dla Ciebie przygotowaliśmy! Podziel się tą informacją z innymi mieszkańcami Gorzowa Wielkopolskiego, niech oni również cieszą się sprawnym i wygodnym kupowaniem biletów autobusowych w Waszym mieście!

Pobieram SkyCash

 

Instrukcja
Zobacz, jaki szybko i łatwo możesz kupić bilet

na-www

Kliknij w powyższą grafikę i otwórz instrukcję na stronie WWW

lub otwórz ją w formacie PDF, klikając tutaj.