Wprowadzenie
SkyCash jest już w Gorzowie Wielkopolskim!

 

To doskonała wiadomość dla osób korzystających z komunikacji miejskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Od teraz bilety na autobus można kupić szybko, sprawnie i wygodnie – wystarczy zainstalować aplikację SkyCash na swoim telefonie! To krok ku nowej jakości podróżowania w Twoim mieście!

Dlaczego SkyCash?
SkyCash - Szybko. Wygodnie. Mobilnie.

Aplikacja SkyCash została stworzona przede wszystkim by ułatwiać życie swoim Użytkownikom. Dzięki niej zapomnisz o staniu w kolejach, szukaniu kiosków i automatów z biletami i odliczaniu drobnych.

Ceny biletów mobilnych nie różnią się niczym od ich papierowej wersji. Pobranie aplikacji jest całkowicie darmowe, możesz z niej korzystać 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca.

SkyCash to nie tylko przydatne narzędzie to kupowania biletów – to wszechstronna aplikacja posiadająca wiele cennych funkcji (bilety kolejowe, tanie wypłaty w bankomacie, bilety do kina oraz wiele, wiele innych).

Pobieram SkyCash

Korzystaj ze SkyCash
Dołącz do grona użytkowników SkyCash. Zaproś też swoich znajomych!

Tylko kilka szybkich czynności dzieli Cię od uruchomienia SkyCash na Twoim telefonie. Zainstaluj aplikację by cieszyć się wieloma udogodnieniami jakie dla Ciebie przygotowaliśmy! Podziel się tą informacją z innymi mieszkańcami Gorzowa Wielkopolskiego, niech oni również cieszą się sprawnym i wygodnym kupowaniem biletów autobusowych w Waszym mieście!

Pobieram SkyCash

 

Instrukcja
Zobacz, jaki szybko i łatwo możesz kupić bilet

na-www

Kliknij w powyższą grafikę i otwórz instrukcję na stronie WWW

lub otwórz ją w formacie PDF, klikając tutaj.